Loading

HAKKIMIZDA

Neff Ailesini Keşfet!

 

Mira Organizasyon 1997’den beri hizmet sektöründe Ankara ve İstanbul’da cafe ve restorant başta olmak üzere bir çok faaliyet alanında çalışmalarına ilk günkü eforu ile devam ediyor.

Cafe ve restorant alanında yenilikci planları ve girişimleri ile sıradan işletmecilik anlayışını yıkıp, 2015’de Neff Cafe Nargile markasını oluşturan Mira Organizasyon, “Gülümseyin” sloganı ile mutlu ve sadık müşteriler portfoyuna sahip oldu. Menüsünde Dünya Mutfağı ve Türk Mutfağının yanı sıra Taş Fırında ekleyerek geniş bir lezzet yelpazesine ulaştı. 4.000 metrekare arazi üzerine kurulu Neff Cafe Nargile; müşterilerine bahçesinde doğanın huzurunu, kapalı alanında sıcak ve samimiyeti, toplantı odasında kurumsal etkinlikleri, locaları ile konforu, çocuk oyun alanı ile minik misafirlerine de eğlenceli bir vakit sağladı.

Nargile sektöründe hizmet vermek için kurduğu Neffgile markası ile Nargileye yeni bir boyut kazandırdı. Yurtdışı sehayetleri ile global alanda sektörü inceledi, tütünleri denedi ve ürünlerini özenle seçti. Kendi markası bünyesinde dünyanın en kaliteli nargile tütünlerini topladı ve yaptığı eşsiz kaşırımlarla nargile sevenlerin ilk tercihleri arasında yer aldı.

her zaman mutlu müşteriler

Her zevke hitap eden, geniş alanıyla, samimiyeti ve aile ortamıyla sizi kucaklayan, şehrin tam ortasında saklı bir bahçe düşünün.

Öyle bir yer ki isterseniz güne burada köy kahvaltınızla başlayabilirsiniz. Yeşilliğin içinde sessizliğin ve huzurun tadını çıkartın. İsterseniz hiçbir yerde bulamayacağınız eşsiz nargilemizle ]hlamur ؤadisinin kıyısında salıncakta sallanırken hafif esen rüzgarın keyfine varın.

Zengin mutfağında İtalya’dan Mardin’e kadar uzanan yemeklerden birini söyleyin. İsterseniz bol malzemeli bir pizza isterseniz kaburga dolması. Damak tadınıza uygun lezzetlerin tadını çıkartın. Kafa dinlemek mi istediniz? Gelin sizi sessiz sakin köşelerimize alalım. Ya da eğlenmek mi istediniz? Muhteşem sesiyle sizi hem hüzünlendiren hem eğlendiren sanatçımızla biraz kafa dağıtın, iyi gelecektir.

Kalabalık arkadaş grubunuzla rahat rahat oturup oyun oynamak eğlenmek mi istediniz? Burası tam da size göre. Size ait olan localarımızda geniş oyun arşivimizden birini seçin ve eğlenmenize bakın.

İş zamanı diyorsanız ve toplantı yapacak rahat ve sakin bir yer mi bulamıyorsunuz? Buyurun localarımızda misafirlerinizi özenle ağırlayacağımıza emin olabilirsiniz. Doğum günü, mezuniyet balosu, evlenme teklifi, toplantılar, söz, kına, nişan, nikah yemeği ve düğün… Siz yorulmayın her şeyi biz ayarlarız. 14-25 kişilik vip odalarımız, 200 kişi kapasiteli kapalı toplantı odamızla, bahçesiyle beraber 500 kişi alabilen ferah bir yerimiz mevcut.

Siz sadece ne istediğinizi söyleyin.

 

Nargile tutkusunu zirveye taşımak ve işini eğlenceli bir hale getirmek isteyen Halil İbrahim BADUR, sırt çantasını alıp bir çok ülkeye nargile içmeye ve tütün gurmeliği yapmaya gitmiştir. Sadece tütün denemekle kalmayıp uzun soluklu seyahetlerinde nargile ustalarından bilgi almış ve keyifli nargile serüvenini Neffgile markasına taşımıştır.

Neffgile çatısı altında Ürdün’den Dubai’ye, Fransa’dan Meksika’ya uzanan bir lezzet kültürü vardır. Halil İbrahim BADUR gezdiği yerlerden topladığı tütünleri özel formülleri ile birleştirdi ve eşsiz nargile tütününü icat etmiş oldu. Kendi bünyesinde de nargile tütünü yapmak için kolları sıvayan BADUR, nargile sektörüne yenilikler getirmeye devam ediyor.

Nargile içmek ne kadar lezzetli ise hazırlanışı da bir o kadar zahmetli. Nargile, ‘Rüle, Ser, Marpuç ve Şişe’den oluşuyor. Tütünün konulduğu bölüme rüle, nargilenin uzun gövdesine Ser, içinde dumanı filtre eden suyun olduğu ve meşhur fokurdamaların geldiği bölüme Şişe, dumanı şişeden alan ve ağıza ulaştıran hortuma ise Marpuç ismi veriliyor.

Nargileler günümüzde keskin kokulu meyve veya bitkilerden yapılıyor. Şişe bölümüne konulan su ise zaman zaman içilen tütün çeşidine göre değişebiliyor.

Neffgile adı altında yapılan her tütün hazırlanırken dünyaca ünlü kaliteli tütünleri birbirlerine uyum sağlayacak şekilde harmanlanır.

Neffgile tütününün ateşle buluşması ile beraber buzlu marpuç ile soğuyan dumanın size ulaşması keyfinizi ikiye katlayacaktır.

Günümüzde Neffgile nargilenin boyut değiştirmiş halidir.